تاريخ انتشار: 30 شهريور 1402 ساعت 02:48:55
فیلم| قاچاق باور نکردنی انسان با کامیون اتاق دار

یک کامیون اتاق دار در اقدامی عجیب تمام قسمت بار خود را از اتباع افغانی پر و نسبت به انتقال غیر مجاز آنان اقدام کرد.

ورود غیرمجاز اتباع خارجی همواره یکی از مشکلات کشورهای مختلف بوده و هست.

به گزارش تین نیوز، کشور ما نیز از جمله کشورهایی است که به دلیل حضور در منطقه ای که در 40 سال اخیر به طور مداوم درگیر جنگ و درگیری بوده از این امر مستثنی نبوده و با توجه به وجود جنگ و خونریزی در افغانستان طی سال های گذشته، به طور متمادی پذیرای اتباع این کشور بوده است.

اما یک رویه نادرست که از سال ها پیش وجود داشته و هنوز هم ادامه دارد، ورود مهاجران غیرمجازاز افغانستان آن هم توسط قاچاقچیان انسان است که اغلب هم توسط هموطنان خودمان صورت می گیرد.

به گزارش تین نیوز، تا مدتی پیش، هرچند وقت یک بار خبرهایی منتشر می شد که حاکی از تصادف سواری هایی بود که گاه تا 14 نفر از اتباع غیرمجاز را در یک خودرو سوار و با سرعت زیاد در جاده های کشور تردد می کردنده و گاهی به همین دلیل تصادف کرده و آنان را به کام مرگ می فرستادند.

اما اخیرا فیلمی در شبکه های اجتماعی منتشر شده که در آن مشاهده می شود یک کامیون اتاق دار در اقدامی عجیب تمام قسمت بار خود را از اتباع افغانی پر و نسبت به انتقال غیر مجاز آنان اقدام کرده است.

این که افرادی که توسط این راننده کامیون در جابجا شدن هستند چگونه وارد شدند یک سوال است و چطور کامیونی که برای حمل بار باید فعالیت کند، به جابجایی این افراد پرداخته و از مرزهای شرقی تا مرکز ایران طی مسیر کرده نیز سوال دیگر.

همچنین باید پرسید چطور این راننده کامیون حاضر به انجام چنین تخلفی شده و تن به قاچاق انسان داده است؟

لطفا جهت تماشای فیلم کلیک کنید

  تعداد بازديدها: 596
   


 این مطلب از نشانی زیر دریافت شده است:
http://fajr57.ir/?id=97201
تمامي حقوق براي هیئت انصارالخميني محفوظ است.