تاريخ انتشار: 21 خرداد 1403 ساعت 23:07:35
مفتی عمان خواهان حمایت مالی و تسلیحاتی از نوار غزه شد

 مفتی عمان باردیگر حمایت خود را از ساکنان نوار غزه اعلام و خواستار حمایت مالی و تسلیحاتی از آنها شد.
به گزارش ایرنا به نقل از پایگاه «الخلیج آنلاین»، «شیخ احمد الخلیلی» مفتی سلطان نشین عمان که همواره طی هشت ماه جنگ علیه نوار غزه، مواضعی در حمایت از ساکنان نوار غزه و علیه رژیم صهیونیستی اتخاذ کرده است، در جدیدترین موضع گیری خود از همه مسلمانان خواست که کمک‌های مالی برای تامین آذوقه، سلاح و هزینه‌های زندگی برای فلسطینی‌ها به ویژه ساکنان نوار غزه بفرستند.
وی در شبکه اجتماعی «ایکس» ضمن این درخواست، با اشاره به جنایت هولناک اخیر رژیم صهیونیستی در اردوگاه النصیرات غزه افزود: زیباترین همدردی و صمیمانه‌ترین و خالص‌ترین دعاهایمان را برای مردم عزیز فلسطین به ویژه ساکنان نوار غزه در مصبیت بزرگی ابراز می‌داریم که به علت توحش رژیم صهیونیستی دامن گیر همه شده است.
ارتش رژیم صهیونیستی روز شنبه در عملیات خود در اردوگاه النصیرات بیش از 270 شهروند فلسطینی را شهید و 400 شهروند دیگر را زخمی کرد تا 4 اسیر صهیونیست خود را از آنجا بازگرداند. گردان‌های شهید عزالدین القسام شاخه نظامی جنبش حماس سپس در بیانیه‌ای اعلام کرد که ارتش رژیم صهیونیستی در جریان تلاش برای بازگرداندن چهار اسیر صهیونیست، سه اسیر دیگر خود را به کشتن داده است.
مفتی عمان در ادامه تاکید کرد: باوجود این، ما به پیروزی بزرگ و فتح قریب خوشبین هستیم. با این وجود، از همه مسلمانان می‌خواهیم که بخشی از اموال خود را برای مردم آسیب دیده فلسطین به ویژه مردم نوار غزه برای تهیه آذوقه، سلاح و سایر هزینه‌های زندگی اختصاص دهند که این هزینه، بر هر مسلمانی واجب است.

  تعداد بازديدها: 135
   


 این مطلب از نشانی زیر دریافت شده است:
http://fajr57.ir/?id=100098
تمامي حقوق براي هیئت انصارالخميني محفوظ است.