تاريخ انتشار: 23 بهمن 1399 ساعت 23:16:36
سنت مقابله با رهبری

✍️مقام معظم رهبری پس ار بارها و بارها هشدار نسبت به بداخلاقی و ناامید سازی مردم در آخرین دیدار با مداحان و ذاکرین مجددا بر رعایت اخلاق ، تکلیف به پرهیز از تفرقه افکنی ، منع هر نوع توهین و هتاکی علیه شخص رئیس جمهور و ... تاکید فرمودند. فرامین شرعی و قانونی پر تکرار مقام معظم رهبری که پس از نمایندگان مجلس در روز رای به لایحه اصلاحی بودجه کمیسیون تلفیق متاسفانه در تجمع مشکوک قم و مشهد تا ستونی از موتور سواران ۲۲ بهمن اصفهان نادیده گرفته شد.
✍️مردم مومن و ولایتمدار ایران باید هشیار باشند که مخالفین ولی فقیه عملا بی هیچ هراسی می توانند مانند مراسم سال ۹۷ در خیابان آزادی تهران شعار مرگ بر اسرائیل و مرگ بر آمریکا را به شعار مرگ بر رئیس جمهور جمهوری اسلامی ایران تغییر دهند. مخالفین هتاکی که حضور نیروهای امنیتی و انتظامی حاضر در خیابان آنروز تهران و دیروز اصفهان را به هیچ گرفتند و نیروهای مذکور نیز صم و بکم شاهدی بی تحرک بودند.
✍️مقامات و دستگاههای مسئول ذی ربط شامل وزارت اطلاعات ، سازمان امنیت و اطلاعات سپاه ، معاونت اطلاعات نیروی انتظامی و دادستان کل کشور باید هشیار و پاسخگوی مردم باشند. باید هشیار باشند که پیام جریان قدرتمند حداقلی مخالف ولی فقیه در نشست قم ، مشهد و دیروز اصفهان به رژیم صهیونیستی ، استکبار جهانی آمریکا و البته وهابیت و گروهک نفاق ارسال شد. پیام گروه حداقلی قدرتمند به مثلث شیطانی صهیونیسم ، استکبار و وهابیت این است که همچنان و چون گذشته می توانند در مقابله با ولی فقیه و مردم مومن ایران اسلامی ایستاده ، با توسل به اعمال تند و تکفیری علیه ایران اسلامی و ولی فقیه ظرفیت سازی کنند.
✍️مقام معظم رهبری مکرر و به مناسبتهای مختلف به صراحت فرمودند که مقامات و گروههایی به مطالب و تذکرات ایشان توجه نکرده و گوش نمی دهند چنانکه در تصاویر اخیر دیدار با جمعی از هنرمندان با اشاره به فیلم مارمولک فرمودند من گفتم فیلم خوب و قابل تقدیری است گوش نکردند . فیلمی که علی رغم ابلاغ نظر صریح و مثبت ولایت فقیه به جریانهای فکری و دستگاههای مسئول متاسفانه توسط گروهی خودسر یا جریان خزنده و بسیار قدرتمند ضد ولایت فقیه و مخالف مردم ظرف چند روز از سردرِ سینماهای کشور پایین کشیده شد تا همه بدانند که هیچ کس را یارای ایستادن در برابر جریان خزنده قدرتمند نیست.
✍️جریان فکری - سیاسی مخالف ولی فقیه و مردم که در سالها قبل نیز با مسئله سازی دروغین و صدور احکام تکفیری اعدام فوری علیه دانشجوی خط امام رزمنده جانباز دکتر سید هاشم آقاجری استاد دانشگاه تربیت مدرس در خرداد۱۳۷۹ تا حکم حبس تکفیری خانم دکتر سیده فاطمه موسوی استاد دانشگاه آزاد اسلامی اراک در مهر ۱۳۹۶ در حال ظهور و اوج گیری بیرونی بود . طرح ویرانگری که با درایت و ایستادگی شجاعانه و یک تنه ی مقام معظم رهبری و آراء تجدید نظر قضات شجاع و مومن دیوان عالی کشور خنثی گردید. پروژه انحراف سازی فکری که از طریق تلویزیون و سینما سالهای اخیر با فیلم هایی مانتد بادیگارد ، ماجرای نیمروز - ۹۵ و نیمروز ۲ رد خون - ۹۸ و ... یا فیلم های سریالی گاندو تا خانه ابدی و دادستان و .... بدنبال خط تبلیغات سیاه انتخاباتی هستند تا منتخبان آراء حداکثری و مردم ایران بدانند هرگز از گزند آسیب جریان حداقلی قدرتمند در امان نخواهند بود.
✍️ایکاش مردم ولایتمدار و مومن به ولی فقیه به یاد داشته باشند که مقام معظم رهبری در پاسخ به پرسش انتقادی یکی از دانشجویان به صراحت و بی لکنت فرمودند که رابطه رهبری و صدا و سیما فقط به انتصاب رئیس سازمان محدود است و افزودند رهبری هیچ دخل و تصرفی در باورها ، خط فکری ، برنامه سازی و تولیدات محتوایی تلویزیون نداشته و خود از منتقدان دائمی سازمان هستند.
✍️ایکاش وزیر اطلاعات می توانست پس از اشاره چند باره به اینکه طرح ترور شهید دکتر فخری زاده را کشف و پنج روز زودتر به مجاری مسئول اعلام کردیم یک گام جلوتر رفته و از روابط احتمالی تو در توی جریانهای انحرافی مفسده سازی مانند قائم مقام شهردار تهران ، معاونت مالی معاونت اطلاعات سپاه یا معاون مالی دفتر ریاست قوه قضاییه یا جاسوسی مدیران برای اسرائیل و بسیاری می پرداخت . ایکاش از کم و کیف عوامل نفوذی مرتبط با شهادت سردار سلیمانی و شهید دکتر فخری زاده در نیروهای نظامی بیشتر می گفتند.
✍️باید مردم مومن و ولایتمدار ایران اسلامی هشیار باشند و بدانند که ایران  اسلامی در ماههای آینده بیش از گذشته نیازمند ایستادگی در کنار ولی فقیه است ولایتی که بیش از همیشه مورد هجوم جریان خزنده تکفیری حداقلی قدرتمند داخلی قرار خواهد داشت ، جریانی که در تمامی مراحل و امروز جز توجه و عمل به منویات مثلث شیطانی استکبار ، صهیونیسم و وهابیت ماموریتی نداشته و وظیفه ای برای خود نمی شناسد. ۲۳بهمن۹۹

  تعداد بازديدها: 435
   


 این مطلب از نشانی زیر دریافت شده است:
http://fajr57.ir/?id=88689
تمامي حقوق براي هیئت انصارالخميني محفوظ است.