تاريخ انتشار: 02 فروردين 1399 ساعت 22:32:41
تقدیر سید حسن خمینی از خدمات پرسنل بهشت زهرا (س) در بحران کرونا

حجت الاسلام و المسلمین سید حسن خمینی برنامه ریزی های مناسب در طول دوره بحران و تهیه دستورالعمل های لازم در این خصوص را از اقدامات مناسب در این زمینه دانست و بر تلاش های بیشتر و ادامه این روند تاکید کرد.

به گزارش جماران، یادگار امام  در گفتگوی تلفنی با مدیرعامل سازمان بهشت زهرا(س) از زحمات و تلاشهای انجام شده و خدمات بی وقفه پرسنل این سازمان به ویژه رتق و فتق اموات مسلمین و همراهی با خانواده های داغدار در بحران کرونا و اقدامات پیشگیرانه در  کنترل و شیوع این بیماری به ویژه اطلاع رسانی به موقع جهت عدم حضور شهروندان در روزهای پایانی سال در آرامستان بهشت زهرا(س) و موکول کردن آیین پنج شنبه و جمعه پایانی سال را به بعد از اتمام این بحران ، تقدیر و تشکر کرد.

حجت الاسلام و المسلمین سید حسن خمینی برنامه ریزی های مناسب در طول دوره بحران  و تهیه دستورالعمل های لازم در این خصوص را از اقدامات مناسب در این زمینه دانست و بر تلاش های بیشتر و ادامه این روند تاکید کرد. 

مجتبی یزدانی معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری تهران و سعید خال مدیرعامل سازمان بهشت زهرا(س) در این تماس تلفنی ضمن تقدیر  از حسن توجه یادگار امام به پرسنل خدوم و جهادگر بهشت زهرا(س) از توصیه ها و نقطه نظرات حجت الاسلام و المسلمین سید حسن خمینی استقبال کردند.

  تعداد بازديدها: 171
   


 این مطلب از نشانی زیر دریافت شده است:
http://fajr57.ir/?id=85807
تمامي حقوق براي هیئت انصارالخميني محفوظ است.