تاريخ انتشار: 06 بهمن 1398 ساعت 21:57:20
نفوذی اسرائیل کیست؟

* حسن عباسی در سخنرانی اخیر ضمن توهین و تخریب معمول حجت الاسلام والمسلمین روحانی رئیس جمهور مدعی شد که سپاه با دستگیری افراد خارجی یا با تابعیت خارجی زمینه مبادله و اخذ پول (درآمدزایی) از دولت های اروپایی و آمریکا را فراهم می کند.
* عباسی قبلا با شکایت ارتش در شرف محکومیت بود که با عذر خواهی و مصالحه کسب رضایت کرد ، طی سال گذشته نیز با شکایت وزارت اطلاعات به یک سال زندان محکوم که اخیرا با تحمل یک سوم محکومیت آزاد و به مدار انجام سخنرانی های ممتد و مستمر ضد دولت باز گشته است.
* سردار شریف سخنگوی ارشد سپاه امروز بدون ذکر نام ادعای مطرح شده توسط فردی در خصوص شیوه تامین بودجه سپاه را دیدگاه و برداشت های شخصی او و فاقد وجاهت قانونی دانست.
* سردار شریف تاکید کرد منطق سازمان اطلاعات سپاه در برخورد با عوامل نفوذی و جاسوسی سرویس های اطلاعاتی دشمن در چارچوب وظایف مصرح و قانونی و یکی از تاثیر گذارترین عملکردهای سپاه است.
* اما با توجه به ادعای حسن عباسی که علی الظاهر از رابطه نزدیک یا حمایت سپاه نیز برخوردار است ، شاید توجه به این سوال مهم باشد که کدام دستگاه حاکمیتی باید عملکرد سپاه در دستگیری های اتباع خارجی ، افراد دو تابعیتی و مردم خودمان وارد و مورد بررسی و راستی آزمایی قرار دهد؟
* آیا سازمان حفاظت اطلاعات سپاه به راستی آزمایی ادعای حسن عباسی در مورد اطلاعات سپاه مبادرت می کند؟
* آیا ستاد کل نیروهای مسلح و دادستانی نظامی برای رسیدگی به تخلفات سازمان های نظامی شامل سپاه ، ارتش ، نیروی انتظامی ، مرزبانی و سپاه قدس با توجه به عملکرد غیر شفاف در انتشار سقوط هواپیما قابل دفاع هستند؟
* آیا مجموعه دیگر حاکمیتی که قادر و صالح به بررسی و راستی آزمایی ادعای آشکار و واضح حسن عباسی در مورد دستگیری های منفعت طلبانه و مبتنی بر درآمدزایی دستگیری اتباع خارجی و دوتابعیتی مانند جیسون رضائیان به جرم جاسوسی و نفوذ را می شناسیم؟
* چرا سردار شریف بجای تکذیب نرم و بدون اعلام نام ادعای حسن عباسی از شکایت قضایی یا دستگیری حسن عباسی به اتهام نشر اکاذیب با هدف تشویش افکار عمومی و تخریب وجه ملی و بین المللی دستگاه امنیتی سپاه چیزی نمی گوید؟
* مگر حسن عباسی بعنوان یک نظامی عملکرد سپاه یا به فرمایش سردار شریفی یکی از مهمترین حوزه های کاری اطلاعات سپاه را مورد هجمه و تخریب قرار نداده است؟
* سردار شریف تاکید کرد اظهارات خلاف واقع و نادرست این چنینی که ثمره‌ای جز سوء استفاده دشمنان ملت ایران و ریختن آب در آسیاب دشمن ندارد هیچ‌گاه مورد تایید سپاه نبوده است.
 *بنابراین می تواند تصور کرد عدم بازداشت حسن عباسی به جرم ایجاد فضای لازم برای سوء استفاده دشمن شاید بدلیل عدم دسترسی به نامبرده است یا به زعم برخی شاید تخریب حجت الاسلام والمسلمین روحانی رئیس جمهور ، دولت و وزیر خارجه کشور ارزش تحمل اتهام سازی علیه سپاه و کشور را هم داشته باشد؟
* فیلم این بخش از سخنرانی حسن عباسی با زیر نویس در برخی شبکه های خبری خارجی بعنوان سند گویایی علیه سپاه و ایران منتشر شد و طبیعتا چنین ادعایی می تواند در آینده نیز زمینه جنجال های جدیدی علیه کشورمان باشد.
* باید منتظر بود و دید آیا دادستان کل کشور یا سازمان حفاظت اطلاعات سپاه و ستاد کل نیروهای مسلح قصد عمل به وظیفه ابتدایی در حمایت از منافع ملی را داشته و نامبرده را به اتهام نشر اکاذیب یا عامل نفوذی اسرائیل دستگیر و تحویل محاکم قضایی خواهند داد یا همه به تذکر نرم و بدون ذکر نام سردار شریف رضایت داشته و همه چیز را خاتمه یافته تلقی و فراموش خواهد کرد.

  تعداد بازديدها: 752
   


 این مطلب از نشانی زیر دریافت شده است:
http://fajr57.ir/?id=85320
تمامي حقوق براي هیئت انصارالخميني محفوظ است.