تاريخ انتشار: 18 تير 1396 ساعت 13:59:58
اگر آن 4 میلیون نفر هم رأی می‌دادند، رأی روحانی 27 میلیون می‌شد

روزنامه جمهوری اسلامی نوشت:

چرا برخی افراد، حتی از محترمین و تریبون‌داران صاحب‌نظر ماجرا را کش می‌دهند و هر هفته سخنی می‌گویند که ما به ازای آن بی‌اعتمادی به حاکمیت اگر نگوئیم لااقل باعث اعتماد سوزی به ساختار سیاسی و انتخاباتی کشور است.

اینکه بعد از پنجاه روز بگوییم چهارمیلیون رای گرفته نشده، قرار است کدام گره را باز کند؟ تازه از کجا معلوم که آن چهار میلیون مورد نظر با شما هم رای باشند؟ از قضا با توجه به سیاق رأی دهی مردم می‌توان گفت آن چهارمیلیون نفر می‌توانستند رای بدهند، جلوی اسم رئیس‌جمهور منتخب حد اقل عدد 27 میلیون رای نوشته می‌شد و فاصله برای تان ناخوشایند‌تر بود. 

اگر اهل فضای مجازی هم باشید خواهید دید که افراد و گروه‌های زیادی در همان قبل از 29 اردیبهشت مانده و مشغول تبلیغ جریان خود و تخریب گسترده دولت منتخب هستند و یادشان رفته که در سال 88 افرادی چند درصد این گفته‌ها را بر زبان نیاوردند اما آن شد که می‌دانیم و گذرشان به جاهایی افتاد که باز هم می‌دانیم و هنوز ذهن ملتی گرفتار عوارض آن است اما دوستان این طرفی که آن طرفی‌ها را به تکفیر نشسته بودند الان دارند پرصداتر همان حرف‌ها را می‌زنند و...‌یادشان رفته است که پیشتر چه می‌گفتند.

  تعداد بازديدها: 488
   


 این مطلب از نشانی زیر دریافت شده است:
http://fajr57.ir/?id=77469
تمامي حقوق براي هیئت انصارالخميني محفوظ است.