مقام معظم رهبری: به گفتار امام و کردار امام اهتمام بورزید ********** امام خمینی(ره): ان شاء الله ما اندوه دلمان را در وقت مناسب با انتقام از امریکا و آل سعود برطرف خواهیم ساخت و داغ و حسرت حلاوت این جنایت بزرگ را بر دلشان خواهیم نهاد 1367/4/29 **********امام خمینی(رحمة الله علیه) : حکومت آل سعود، این وهابیهای پست بیخبر از خدا بسان خنجرند که همیشه از پشت در قلب مسلمانان فرو رفته‌اند 1366/5/12 ********** امام خمینی (ره) شهادت در راه خدا مسئله ای نیست که بشود با پیروزی در صحنه های نبرد مقایسه شود، مقام شهادت خود اوج بندگی و سیر و سلوک در عالم معنویت است********** امام خمینی (ره): ما تابع امر خداییم، به همین دلیل طالب شهادتیم و تنها به همین دلیل است که زیر بار ذلت و بندگی غیر خدا نمی رویم************ امام خمینی(ره) ”من برای آنکه شما جوانان شایسته ای هستید، علاقه دارم که جوانی خود را در راه خداوند و اسلام عزیز و جمهوری اسلامی صرف کنید تا سعادت هر دو جهان را دریابید.„ ********** حُسنُ الخلاقِ یُدِّرُ الرزاقَ وَ یونِسَ الرِّفاقَ؛ خوش اخلاقى روزى ها را زیاد مى کند و میان دوستان انس و الفت پدید مى آورد. «نهج الفصاحه، ح 781» ************امام خمینی(س) علم همراه تهذیبِ نفس است که انسان را به مقام انسانیت می رساند .هم در علم کوشا باشید و هم در عمل و هم در تهذیب اخلاق ********** بايد مسائل اسلامي حل بشود در اينجا و پياده بشود. بايد مستضعفين را حمايت بكنند، بايد مستضعفين تقويت بشوند حضرت امام خميني قدس سره الشريف صحیفه امام – جلد 6 – صفحه 461 ************ اهمیّت فضای مجازی به انداره ی انقلاب اسلامی است "مقام معظم رهبری" ************* آن کسی قلمش قلم انسانی است که از روی انصاف بنویسد. امام خمینی (ره) ***********همان طوري که در سابق عمل مي‌شد، روضه‌خواني بشود، مرثيه گفته بشود، شعر و نثر در فضايل اهل بيت و در مصائب آنها گفته بشود. حضرت امام خميني قدس سره الشريف صحيفه امام – جلد 15 – ص 332 ************ نگذاريد پيشكسوتان شهادت و خون در پيچ و خم زندگي روزمره خود به فراموشي سپرده شوند. حضرت امام خميني قدس سره الشريف صحيفه امام، ج 21، ص 93 ************ من در ميان شما باشم و يا نباشم، به همه شما وصيت و سفارش مي‌کنم که نگذاريد انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بيفتد. حضرت امام خميني قدس سره الشريف صحيفه امام، ج 21، ص 93 ************ پيامبر اسلام نيازي به مساجد اشرافي و مناره‌هاي تزئيناتي ندارد. پيامبر اسلام دنبال مجد و عظمت پيروان خود بوده است که متأسفانه با سياست‌هاي غلط حاکمان دست‌نشانده به خاک مذلت نشسته‌اند. حضرت امام خميني قدس سره الشريف صحيفه امام، ج 21، ص 80 ************ پيغمبر اسلام تمام عمرش در امور سياسي بود، تمام عمرش را صرف كرد در سياست اسلامي، و حكومت اسلامي تشكيل داد. حضرت امام خميني قدس سره الشريف صحيفه امام، ج 15، ص 11 ************ امام به همه فهماند که انسان کامل شدن، علی وار زیستن و تا نزدیکی مرزهای عصمت پیش رفتن افسانه نیست. مقام معظم رهبری ************ راه ما راه امام خمینی است و در این راه با همه قدرت و قاطعیت خود حرکت خواهیم کرد. مقام معظم رهبری

 

 

 

تاريخ انتشار: 14 مرداد 1396 ساعت 15:15:56
طنز تلخ "گفتگو" (قسمت هفتاد و دوم)


گفتم: آقاجون شجاعی و حاج صفی دو فوتباليست لژيونر کشورمان اخيرا بدليل همراهی تيمشان در بازی با تيمی از رژيم اشغالگر فلسطين به چالش اجتماعی سياسی تبديل شدند.
گفت: بله وزارت ورزش و جوانان با صدور بيانيه گفته با پيروى كامل از آرمان هاى امام راحل(ره) و رهنمودهاى رهبر معظم انقلاب، رژيم نامشروع اسراييل را به رسميت نمي شناسند و آن را به عنوان يك اصل خدشه ناپذير نظام براى ترويج روحیه مبارزه اسلامى عليه صهیونیستها سرلوحه خود قرار داده است. گفته در مورد اتفاق اخير، وزارت ورزش پس از دریافت اطلاعات و گزارش های لازم از فدراسیون فوتبال و سایر منابع در چارچوب اصول و مبانی سیاست خارجی نظام و حفظ منافع ملی تصیمات مقتضی را اتخاذ خواهد كرد.
گفتم: يعنی وزارت ورزش معتقد است ايرانيان بايد ضمن اطلاع دقيق و کامل از اصول سياست خارجی کشورمان در هر شرايط و موقعيتی خود را نماينده کشور تلقی و در هر قالبی با هر وجهی از رژيم صهيونيستی رويارويی کنند و نکته دوم اينکه هر شکلی و سطحی از عدم ابراز رويارويی ايرانيان به معنای پذيرش و تأييد رژيم اشغالگر فلسطين محسوب می شود؟
گفت: اينکه بيانيه وزارت ورزش و جوانان براساس کدام اصل از قانون اساسی يا قوانين جاری کشور چنين انتظاری را متوجه شجاعی حاج صفی ميداند مشخص نيست اما حتما می توانند مستندات قانونی دال بر وقوع تخلف يا خدای ناکرده همسويی ارادی با خواست دشمن صهيونيستی را ارائه دهند. حداقل بايد مشخص کنند که همزمان با صدور رضايت نامه و طی مراحل نقل و انتقال ورزشکار به باشگاه خارجی بندی تحت عنوان ممنوعيت و معافيت از بازی در برابر تيم های متعلق به رژيم صهيونيستی قيد شده که امروز با اين صراحت مورد شماتت و بازخواست قرار گيرند؟
گفتم: البته بيانيه وزارت ورزش و جوانان تأکيد دارد که برای اتخاذ تصميم منتظر اخذ گزارش فدراسيون فوتبال و ساير منابع رسمی است.
گفت: بله اما در همين بيانيه به استماع توضيحات دو فوتباليست اشاره نشده است علی الظاهر از نگاه تنظيم کننده بيانيه و برخلاف رويه معقول و مشروع هر قضاوتی ضرورتی به شنيدن توضيحات اين افراد نيست يا از اين پس با اين افراد نيز بايد با واسطه صبحت گردد شايد به زعم بيانيه بايد ممنوع الورود نيز شده باشند.
گفتم: اينکه ما رژيم اشغالگر را دشمن يا به فرموده شهيد امام موسی صدر شر مطلق می دانيم که به فرموده امام خمينی رحمه الله عليه نيز بايد از صحنه روزگار محو گردد نياز به درک سياست های ابلاغی کشور در حوزه سياست خارجی ندارد و طبيعتا شجاعی و حاج صفی هم بايد چنين مهمی را درک می کردند.
گفت: حتما شجاعی و حاج صفی هم از چنين مهمی مطلع بودند اما بايد توجه کرد که لژيونرها با لباس باشگاه و تيم ملی کشورمان بازی نمی کنند ضمن اينکه ما سال ها است اقدام ورزشکاران اعزامی از کشورمان به ميادين جهانی را که از حضور در برابر ورزشکاران اين رژيم امتناع می کنند را طی مراسم رسمی و با اهدای جوايز معادل محروميت مورد قدردانی قرار مي دهيم يعنی که علی رغم حضور با لباس تيم ملی در ميدان رقابت ورزشی و بنابر دستور کادر ايرانی تيم همچنان انتخابی خارج از قواعد جاری دارند که شايسته تقدير معنوی و مادی معادل است حال وزارت ورزش يا هر دستگاه مسئولی بايد مشخص کند که لژيونرها هم تابع همين رويه تعريف می شوند؟
گفتم: بهرحال سازمان ورزش ، فدراسيون يا ساير نهادهای رسمی و اجتماعی با شجاعی و حاج صفی دو ورزشکار ارزشمند کشورمان چه برخوردی بايد داشته باشند؟
گفت: اولا شجاعی و حاج صفی با باشگاه مذکور قرارداد دارند و قطعا در صورت امتناء از بازی با جريمه سنگين انضباطی مانند از دست دادن 30% مبلغ تا لغو يک جانبه کل قرارداد روبرو می شدند ثانيا با اين اوصاف هيچ ورزشکاری نمی تواند بعنوان لژيونر به کشورها اعزام گردد ثالثا بايد بين افرادی که ناخواسته و در شرايطی خاص با موقعيتی از اين دست روبرو می شوند با افرادی که بدلايل و در شرايط متفاوت و به فرمايش معاون اول قوه قضاييه متهم به رابطه خاص با کارمند سفارت و همکاری پنهان با اسرائيل می شوند تفاوت جدی قائل شد.

گفت: آقاجون هر چند بايد توجه کنيم که حتی در مورد مداحان متهم به رابطه با کارمند خانم سفارت و اقدام به جاسوسی برای اسرائيل هم نه دادگاهی تشکيل شده و نه حکم محکوميت قانونی صادر شده است. لذا حتی در خصوص ايراد اتهام به مداحان نيز براساس شرع و قانون هيچ فرد حقيقی و حقوقی مجاز به اعلام نظر ، قضاوت و اعلام حکم نيست و مبادرت به هر اقدامی از موارد مذکور از حيث شرعی گناه و از وجه قانونی جرم قابل پيگرد محسوب می شود که متأسفانه در شرايط اجتماعی ما بلا مسئول است.

  تعداد بازديدها: 747


 
نظرات خوانندگان:
 

نظرات حاوي توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمي‌شود.

نام:
پست الکترونيک:
متن پيام:
تصوير امنيتي:


 
آخرين اخبار و مطالب 
گاردین نوشت:
پروژه آزادی زنان، ویترینی برای سرپوش گذاشتن بر سرکوبگری های عربستان
روسیه درخواست آمریکا برای خروج نیروهای ایرانی از سوریه را غیرقانونی دانست
تکذیب خبر رفع فیلتر تلگرام تا روز جمعه /​معاون دادستان کل: فیلتر تلگرام قطعی و دائمی است
مردم کره‌شمالی چگونه زندگی می‌کنند؟
روحانی: برخی در آمریکا حرف های دوران بوش را تکرار می کنند / آقایی که سال‌ها در یک مرکز جاسوسی بوده، حالا از جایگاه وزیر خارجه آمریکا برای ایران تعیین تکلیف می کند / شما چه کاره‌اید که بگویید ایران چه بکند و چه نکند؟ / دنیای امروز نمی‌پذیرد آمریکا برای جهان تصمیم بگیرد/ دولت جدید آمریکا، این کشور را به 15 سال پیش برگرداند
کنایه استفان والت به ترامپ: هنوز در عجبم که پمپئو از ایران نخواست با افتتاح باشگاه گلفِ ترامپ در تهران و پرداخت پول برای دیوار مکزیک موافقت کند!
تشنج آفرینی
نگاهی دیگر (قسمت دویست و نودو هفتم)
مرتضی مبلغ: دولت باید طرفداران فیلترینگ را متقاعد کند که این روش سازنده نیست
یادداشتی از: سید حمید طباطبایی
ناامید کردن مردم، توطئه است!
سخنرانی وزیر خارجه آمریکا برای اعلام استراتژی جدید واشنگتن درباره ایران؛
پمپئو: شدیدترین تحریم‌های تاریخ را علیه ایران اعمال می‌کنیم / دیگر نمی‌توانیم تحمل کنیم موشکی بر بلندی‌های جولان بیفتد / برجام فقط سرنوشت حتمی ایران، یعنی کسب بمب اتمی را به «تاخیر» می‌اندازد / از هر کشوری که در مقابل ایران بایستد، استقبال می‌کنیم / چرا باید بیش از آنچه سعودی و امارات در اختیار دارند، به ایران اجازه فعالیت اتمی بدهیم؟ / ۱۲ خواسته آمریکا از ایران در قبال لغو تحریم‌ها
دو اثر گرافیکی خانم شیرین نوشیروان در بیست و ششمین نمایشگاه قرآن و عترت مصلا ی امام خمینی (س)
یادداشتی از: حجت الاسلام هادی سروش
انتخاب ازسفره قرآنیِ ماه خوبِ خدا
جنجال دیدار نمایندگان زن امارات و اسرائیل/ تصویر
صادق زیباکلام از دانشگاه تهران هم بازنشسته شد/ زیباکلام: اجباری بازنشسته شدم!/ یک بخاری نفتی علاءالدین را بعد از گازکشی پرت نمی‌کنند در انبار
نماينده كازرون: منشأ اعتراضات از نماز جمعه شروع شد؛ بارها به ايشان گفتم شما حرف‌هایی که می‌زنید صحیح نیست/ اطلاع دارم برخی افراد که مسئولیتی در تهران دارند پیام می‌دادند که مردم به خیابان رفته و عکس‌هایی را ارسال کنند/ عده ای به دنبال به چالش کشاندن دولت بودند/ من طرح تشکیل شهرستان کوه چنار را نداده‌ام
ضرورت برخورد با دنباله داخلی اسرائیل
نگاهی دیگر (قسمت دویست و نودو ششم)
توضیح وزارت خارجه دربارۀ ارائه بسته جدید به ایران: درباره هیچ موضوعی فراتر از برجام مذاکره نمی‌کنیم | اتحادیه اروپا پیشنهاد افزودن بندهایی به برجام را تکذیب کرد
در دیدار مسئولان وزارت ورزش، فدراسیون فوتبال، بازیکنان و کادر فنی تیم ملی؛
رئیس‌جمهور روحانی: هر زمان در بخش ورزش نیاز به حمایت رئیس‌جمهور بوده، به فوریت انجام گرفته است/ قدردانی از همه دست اندرکاران ورزش و تیم ملی فوتبال/ اهداء پیراهن شماره 12 تیم ملی به روحانی
کمک ۴ میلیارد ریالی رهبر معظم انقلاب به گلریزان ستاد دیه کشور
الله / عکس

آرشیو همه مطالب


 
پربازديدها 
اختصاصی:
بسم الله الرحمن الرحیم " جدیدترین اثر گرافیکی خانم شیرین نوشیروان"
دو اثر گرافیکی خانم شیرین نوشیروان در بیست و ششمین نمایشگاه قرآن و عترت مصلا ی امام خمینی (س)
رزق رمضان" غزلی از علی اکبر پورسلطان (مهاجر "
برگرفته از کتاب سوی سحر:
مثنوی "مهمان نظر کرده" سروده ی علی اکبر پورسلطان در استقبال از ماه مبارک رمضان
آیت الله غروی:
باید قدردان ظریف و تیم مذاکره کننده کشورمان باشیم
خداحافظ ماه رسول الله (ص)
تبریک سید حسن خمینی به مناسبت فرارسیدن ماه مبارک رمضان
جزئیات مراسم تشییع پیکر قاسم افشار گوینده با سابقه خبر
وزیر ارتباطات:
اقدام جدیدی در مقابله با فیلترشکن‌ها آغاز نشده / کاربران در مقابل تصمیم قضایی مقاوت نشان داده‌اند / فیلترشکن‌ها در حال ترویج هستند / آمادگی داریم مستندات امکانات واگذار شده به سروش را منتشر کنیم
افزایش 70 درصدی مصرف برق مساجد بعد از رایگان شدن/ ایران 4 برابر اروپایی ها برق مصرف می کند
سخنان عبرت آموز بنیانگذار جمهوری اسلامی؛
بازخوانی نامه تاریخی امام: لحن شما از لحن اسرائیل تندتر است/ هیچ توقع نداشتم در این زمان که باید فریاد بزنند سر آمریکا، فریاد مى زنند سر مسئولین ما!/ چرا مى خواهید تفرقه ایجاد کنید؟/ کجا دارید مى روید؟‌‌ أین تذهبون ‌؟
امضای اولین قرارداد نفتی ایران بعد از خروج آمریکا از برجام
واکنش‌ وزارت‌ اطلاعات به‌ گزارشی‌ درباره دو‌تابعیتی‌ها
نهیب حاج ناطق برای بیداری غفلت زدگان و غرض ورزان
نگاهی دیگر (قسمت دویست و نودو چهارم)
فیلترینگ جواب بدهد یا ندهد،
وزیر ارتباطات: در هر حال در نظر مردم، ما محکوم هستیم
در واکنش به انتقال سفارت آمریکا به قدس شریف؛
دکتر زهرا مصطفوی: خون شهدای سالروز یوم النکبه همچون سیل خروشانی پایه های حکومت لرزان آل سعود و آل صهیون را برباد خواهد داد
عکس/ فروریختن یک پل در دست ساخت در شهر الله‌آباد هند
توسط سربازان گمنامان آفا امام زمان (عج)
دستگیری ۱۵ نفر از اخلالگران بازار ارز در فارس
نخستین حمله مقتدی صدر پس از پیروزی ائتلافش در انتخابات به آمریکا
آیا بن سلمان ناپدید شده است؟


 
آمار بازديد از سايت 
تعداد بازدید امروز: 34
تعداد بازدید دیروز: 14033
بازدید کل: 21695886
مشاهده آمار کامل
تمامي حقوق براي هيئت انصارالخميني (ره) محفوظ است.