مقام معظم رهبری: به گفتار امام و کردار امام اهتمام بورزید ********** امام خمینی(ره): ان شاء الله ما اندوه دلمان را در وقت مناسب با انتقام از امریکا و آل سعود برطرف خواهیم ساخت و داغ و حسرت حلاوت این جنایت بزرگ را بر دلشان خواهیم نهاد 1367/4/29 **********امام خمینی(رحمة الله علیه) : حکومت آل سعود، این وهابیهای پست بیخبر از خدا بسان خنجرند که همیشه از پشت در قلب مسلمانان فرو رفته‌اند 1366/5/12 ********** امام خمینی (ره) شهادت در راه خدا مسئله ای نیست که بشود با پیروزی در صحنه های نبرد مقایسه شود، مقام شهادت خود اوج بندگی و سیر و سلوک در عالم معنویت است********** امام خمینی (ره): ما تابع امر خداییم، به همین دلیل طالب شهادتیم و تنها به همین دلیل است که زیر بار ذلت و بندگی غیر خدا نمی رویم************ امام خمینی(ره) ”من برای آنکه شما جوانان شایسته ای هستید، علاقه دارم که جوانی خود را در راه خداوند و اسلام عزیز و جمهوری اسلامی صرف کنید تا سعادت هر دو جهان را دریابید.„ ********** حُسنُ الخلاقِ یُدِّرُ الرزاقَ وَ یونِسَ الرِّفاقَ؛ خوش اخلاقى روزى ها را زیاد مى کند و میان دوستان انس و الفت پدید مى آورد. «نهج الفصاحه، ح 781» ************امام خمینی(س) علم همراه تهذیبِ نفس است که انسان را به مقام انسانیت می رساند .هم در علم کوشا باشید و هم در عمل و هم در تهذیب اخلاق ********** بايد مسائل اسلامي حل بشود در اينجا و پياده بشود. بايد مستضعفين را حمايت بكنند، بايد مستضعفين تقويت بشوند حضرت امام خميني قدس سره الشريف صحیفه امام – جلد 6 – صفحه 461 ************ اهمیّت فضای مجازی به انداره ی انقلاب اسلامی است "مقام معظم رهبری" ************* آن کسی قلمش قلم انسانی است که از روی انصاف بنویسد. امام خمینی (ره) ***********همان طوري که در سابق عمل مي‌شد، روضه‌خواني بشود، مرثيه گفته بشود، شعر و نثر در فضايل اهل بيت و در مصائب آنها گفته بشود. حضرت امام خميني قدس سره الشريف صحيفه امام – جلد 15 – ص 332 ************ نگذاريد پيشكسوتان شهادت و خون در پيچ و خم زندگي روزمره خود به فراموشي سپرده شوند. حضرت امام خميني قدس سره الشريف صحيفه امام، ج 21، ص 93 ************ من در ميان شما باشم و يا نباشم، به همه شما وصيت و سفارش مي‌کنم که نگذاريد انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بيفتد. حضرت امام خميني قدس سره الشريف صحيفه امام، ج 21، ص 93 ************ پيامبر اسلام نيازي به مساجد اشرافي و مناره‌هاي تزئيناتي ندارد. پيامبر اسلام دنبال مجد و عظمت پيروان خود بوده است که متأسفانه با سياست‌هاي غلط حاکمان دست‌نشانده به خاک مذلت نشسته‌اند. حضرت امام خميني قدس سره الشريف صحيفه امام، ج 21، ص 80 ************ پيغمبر اسلام تمام عمرش در امور سياسي بود، تمام عمرش را صرف كرد در سياست اسلامي، و حكومت اسلامي تشكيل داد. حضرت امام خميني قدس سره الشريف صحيفه امام، ج 15، ص 11 ************ امام به همه فهماند که انسان کامل شدن، علی وار زیستن و تا نزدیکی مرزهای عصمت پیش رفتن افسانه نیست. مقام معظم رهبری ************ راه ما راه امام خمینی است و در این راه با همه قدرت و قاطعیت خود حرکت خواهیم کرد. مقام معظم رهبری

 

 

 

تاريخ انتشار: 14 مرداد 1396 ساعت 15:15:56
طنز تلخ "گفتگو" (قسمت هفتاد و دوم)


گفتم: آقاجون شجاعی و حاج صفی دو فوتباليست لژيونر کشورمان اخيرا بدليل همراهی تيمشان در بازی با تيمی از رژيم اشغالگر فلسطين به چالش اجتماعی سياسی تبديل شدند.
گفت: بله وزارت ورزش و جوانان با صدور بيانيه گفته با پيروى كامل از آرمان هاى امام راحل(ره) و رهنمودهاى رهبر معظم انقلاب، رژيم نامشروع اسراييل را به رسميت نمي شناسند و آن را به عنوان يك اصل خدشه ناپذير نظام براى ترويج روحیه مبارزه اسلامى عليه صهیونیستها سرلوحه خود قرار داده است. گفته در مورد اتفاق اخير، وزارت ورزش پس از دریافت اطلاعات و گزارش های لازم از فدراسیون فوتبال و سایر منابع در چارچوب اصول و مبانی سیاست خارجی نظام و حفظ منافع ملی تصیمات مقتضی را اتخاذ خواهد كرد.
گفتم: يعنی وزارت ورزش معتقد است ايرانيان بايد ضمن اطلاع دقيق و کامل از اصول سياست خارجی کشورمان در هر شرايط و موقعيتی خود را نماينده کشور تلقی و در هر قالبی با هر وجهی از رژيم صهيونيستی رويارويی کنند و نکته دوم اينکه هر شکلی و سطحی از عدم ابراز رويارويی ايرانيان به معنای پذيرش و تأييد رژيم اشغالگر فلسطين محسوب می شود؟
گفت: اينکه بيانيه وزارت ورزش و جوانان براساس کدام اصل از قانون اساسی يا قوانين جاری کشور چنين انتظاری را متوجه شجاعی حاج صفی ميداند مشخص نيست اما حتما می توانند مستندات قانونی دال بر وقوع تخلف يا خدای ناکرده همسويی ارادی با خواست دشمن صهيونيستی را ارائه دهند. حداقل بايد مشخص کنند که همزمان با صدور رضايت نامه و طی مراحل نقل و انتقال ورزشکار به باشگاه خارجی بندی تحت عنوان ممنوعيت و معافيت از بازی در برابر تيم های متعلق به رژيم صهيونيستی قيد شده که امروز با اين صراحت مورد شماتت و بازخواست قرار گيرند؟
گفتم: البته بيانيه وزارت ورزش و جوانان تأکيد دارد که برای اتخاذ تصميم منتظر اخذ گزارش فدراسيون فوتبال و ساير منابع رسمی است.
گفت: بله اما در همين بيانيه به استماع توضيحات دو فوتباليست اشاره نشده است علی الظاهر از نگاه تنظيم کننده بيانيه و برخلاف رويه معقول و مشروع هر قضاوتی ضرورتی به شنيدن توضيحات اين افراد نيست يا از اين پس با اين افراد نيز بايد با واسطه صبحت گردد شايد به زعم بيانيه بايد ممنوع الورود نيز شده باشند.
گفتم: اينکه ما رژيم اشغالگر را دشمن يا به فرموده شهيد امام موسی صدر شر مطلق می دانيم که به فرموده امام خمينی رحمه الله عليه نيز بايد از صحنه روزگار محو گردد نياز به درک سياست های ابلاغی کشور در حوزه سياست خارجی ندارد و طبيعتا شجاعی و حاج صفی هم بايد چنين مهمی را درک می کردند.
گفت: حتما شجاعی و حاج صفی هم از چنين مهمی مطلع بودند اما بايد توجه کرد که لژيونرها با لباس باشگاه و تيم ملی کشورمان بازی نمی کنند ضمن اينکه ما سال ها است اقدام ورزشکاران اعزامی از کشورمان به ميادين جهانی را که از حضور در برابر ورزشکاران اين رژيم امتناع می کنند را طی مراسم رسمی و با اهدای جوايز معادل محروميت مورد قدردانی قرار مي دهيم يعنی که علی رغم حضور با لباس تيم ملی در ميدان رقابت ورزشی و بنابر دستور کادر ايرانی تيم همچنان انتخابی خارج از قواعد جاری دارند که شايسته تقدير معنوی و مادی معادل است حال وزارت ورزش يا هر دستگاه مسئولی بايد مشخص کند که لژيونرها هم تابع همين رويه تعريف می شوند؟
گفتم: بهرحال سازمان ورزش ، فدراسيون يا ساير نهادهای رسمی و اجتماعی با شجاعی و حاج صفی دو ورزشکار ارزشمند کشورمان چه برخوردی بايد داشته باشند؟
گفت: اولا شجاعی و حاج صفی با باشگاه مذکور قرارداد دارند و قطعا در صورت امتناء از بازی با جريمه سنگين انضباطی مانند از دست دادن 30% مبلغ تا لغو يک جانبه کل قرارداد روبرو می شدند ثانيا با اين اوصاف هيچ ورزشکاری نمی تواند بعنوان لژيونر به کشورها اعزام گردد ثالثا بايد بين افرادی که ناخواسته و در شرايطی خاص با موقعيتی از اين دست روبرو می شوند با افرادی که بدلايل و در شرايط متفاوت و به فرمايش معاون اول قوه قضاييه متهم به رابطه خاص با کارمند سفارت و همکاری پنهان با اسرائيل می شوند تفاوت جدی قائل شد.

گفت: آقاجون هر چند بايد توجه کنيم که حتی در مورد مداحان متهم به رابطه با کارمند خانم سفارت و اقدام به جاسوسی برای اسرائيل هم نه دادگاهی تشکيل شده و نه حکم محکوميت قانونی صادر شده است. لذا حتی در خصوص ايراد اتهام به مداحان نيز براساس شرع و قانون هيچ فرد حقيقی و حقوقی مجاز به اعلام نظر ، قضاوت و اعلام حکم نيست و مبادرت به هر اقدامی از موارد مذکور از حيث شرعی گناه و از وجه قانونی جرم قابل پيگرد محسوب می شود که متأسفانه در شرايط اجتماعی ما بلا مسئول است.

  تعداد بازديدها: 215


 
نظرات خوانندگان:
 

نظرات حاوي توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمي‌شود.

نام:
پست الکترونيک:
متن پيام:
تصوير امنيتي:


 
آخرين اخبار و مطالب 
"شرح وفا " قصیده ای از علی اکبر پورسلطان (مهاجر) در باب فرا رسیدن ماه محرم
اعمال روز اول ماه محرم الحرام
نظر آیت الله العظمی راستی کاشانی در مورد جایگاه فقهی یادگار امام راحل
مراسم وداع با پیکر حضرت آیت الله العظمی راستی کاشانی؛ جمعه بعد از نماز مغرب و عشاء در حسینیه جماران/ تشییع پیکر مطهر، روز شنبه در قم
دلواپسان ایرانی راست می‌گویند یا ترامپ و نتانیاهو؟
روحانی در سازمان ملل: ایران نه‌ می‌خواهد، امپراتوری تاریخی اش را احیا کند و نه می خواهد، انقلابش را با زور سرنیزه صادر کند / ما با «حافظ» جهان را فتح کرده ایم پس چه نیازی دیگر، به فتح جدید داریم؟!/ ادبیات «ترامپ» جاهلانه، زشت، کینه توزانه و مشحون از اطلاعات غلط بود / ما درهای تعامل و همکاری را گشوده ایم
هلاکت 850 تروریست در پاتک جنگنده‌های سوری و روسی
پوستر/مفهوم کل یوم عاشورا در کلام امام (س)
تنها یک روز پس از اظهارات توهین آمیز ترامپ اعلام شد:
انگلیس ششمین نیروگاه بزرگ خورشیدی جهان را در ایران می سازد
صدای دهُل
کره‌ شمالی! زندگی در كشور ایده‌آل دلواپسان وطنی!
اسلام «تعامل‌گرا» نه «تقابل‌گرا»
کره‌ شمالى و جذابیت برجام
رئیس‌جمهور فرانسه: برجام بهترین توافق ممکن بود
محسن هاشمی: شهردار تهران ملزم است ظرف 100 روز از عملکرد قالیباف گزارش دهد
جهانگیری: بیش از 11 میلیون نفر در وضعیت نامناسبی در اطراف شهرهای بزرگ زندگی می کنند
گاردین گزارش داد:
بی کفایتی وارث تاج و تخت عربستان و اشتباهات بی شمار داخلی و خارجی
اطلاعیه برگزاری مراسم عزاداری حضرت اباعبدالله الحسین(ع) در هیئت انصارالخمینی(ره)
تلگرام ۶۰ درصد پهنای باند کشور را اشغال کرده است
چرا امام(ره) از ادامه مجلس وعظ صرف نظر کرد؟
آیت‌الله محقق داماد: تنوع فرهنگی بین ادیان یک راه ارتباطی برای رسیدن به تعامل است

آرشیو همه مطالب


 
پربازديدها 
نگاهی از زاویه ای دیگر
طنز تلخ "گفتگو"(قسمت هشتادوهشتم)
امام جمعه اصفهان: اسم بچه خود را عبدالحسین و عبدالعلی نگذارید/ کلمه ارباب را برای امام حسین بکار نبرید
در پی مصاحبه آیت الله مومن؛
همه مراجع و علمایی که اجتهاد و صلاحیت علمی سید حسن خمینی را برای ورود به خبرگان رهبری تأیید کرده بودند
حجت الاسلام والمسلمین مسیح مهاجری: از اعماق جان فرياد بر مي‌آوريم؛ ای بزرگان حوزه‌هاي علميه به داد برسيد؛ روحانیت را نجات دهید / دیدن برخی صحنه‌ها اعصابي پولادين مي‌خواهد
یادداشتی از: سید سراج الدین موسوی
سخنى با آیت الله مومن
دیدار یادگار امام با عضو شورای ریاست جمهوری و رئیس جمعیت اسلامی بوسنی و هرزگوین؛
سید حسن خمینی: اگر وحدت واقعی میان امت اسلامی وجود داشت، شاهد جنایات میانمار نبودیم
یادداشتی از: حجت الاسلام هادی سروش
زندگی ما بر چند پایه است؟
آیت الله علوی گرگانی: برخی بر روی منبر گفته اند اگر می‌خواهیم امام زمان ظهور کند، یکی از راه‌هایش افزایش فساد است / این سخنان موجب شرمندگی اهل علم می‌شود
در مراسم بزرگداشت آیت الله طالقانی مطرح شد؛
داوود فیرحی: مرحوم طالقانی معتقد بود چیستی استبداد مهم است نه کیستی مستبد/ او «شورا» را به همه شهروندان توسعه داد
فرمانده معظم کل قوا در مراسم دانش آموختگی دانشجویان دانشگاه علوم انتظامی:
هر حرکت غلط در برجام با عکس‌العمل جمهوری‌اسلامی مواجه خواهد شد
تکذیب توصیه حاج سید حسن خمینی به محمدعلی نجفی/ منش سیاسی یادگار امام دخالت در اينگونه موارد نیست/ شأن یادگار امام بالاتر از آن است که به دنبال تثبيت فردی در شهرداری باشد/ انتشار این شایعات جای تعجب ندارد
تحقیق و تفحص از شهرداریِ قالیباف کلید خورد / شورای شهر تهران در جستجوی پاسخی برای این سئوال است: آیا همانطور که اصولگرایان ادعا می کنند، قالیباف بی نظیر بوده و تهران را زیرو رو کرده است؟ / رسولی: با جرات و جسارت نتایج را در اختیار مردم قرار خواهیم داد
کاریکاتور / ببینید این زن چی بود و چی شد!
عارف: در انتخابات سال ۹۸ ائتلاف نمی کنیم/ انحصار مساجد و مکان های ارزشی توسط یک جریان سیاسی به صلاح نیست
نامه وارده/ پاسخی به سخنان اخیر غلامعلی حداد عادل؛
جناب حداد! هیچ می دانید «ندانستن» شما چه بر سر این مردم آورد؟
گشایش دفتر مرکزی شرکت هواپیمایی بریتیش ایرویز در ایران
«جلال طالبانی» درباره «مسعود بارزانی» چه گفته بود؟
اطلاعیه برگزاری مراسم عزاداری حضرت اباعبدالله الحسین(ع) در هیئت انصارالخمینی(ره)
اردوغان: اظهارات «مسعود بارزانی» بسیار اشتباه است
روایتی جدید از توافق قالیباف با رئیسی برای کناره‌گیری از انتخابات/جمنا فکر می‌کند قطب عالم امکان است


 
آمار بازديد از سايت 
تعداد بازدید امروز: 6030
تعداد بازدید دیروز: 22562
بازدید کل: 17442502
مشاهده آمار کامل
تمامي حقوق براي هيئت انصارالخميني (ره) محفوظ است.